Yürüyen merdiven düzenli bakım ve ara sıra tamirat gerektirir. Bakım; operatör ve tasarımcıları için önemli bir etkendir. Yürüyen merdiven dizaynı ve çalışma koşulları göz önüne alındığında, sorumluluklarınızı yerine getirmenizi sağlarken, sisteminizin çalışma süresini de arttırır.

Çöküntüler ve çeşitli kirlilik, yürüyen merdiven makinesinde birikebilir ve sonunda problemlere neden olabilir.

Operatörler ve bakım sağlayıcıları ayrıca bakım prosedürleri için sıkı yasal gereksinimlere uymak zorundadır. Bu durum göz önüne alındığında, kalifiye servis teknisyenleri, üçüncü taraf sistemler için dünya çapında bir teknoloji ağına erişimle birlikte onlarca yıllık tecrübeye sahiptir. Bu, diğer şirketlerin ürünleri için üreticiden bağımsız olarak en üst düzeyde hizmet vermemizi sağlar.

Yürüyen merdiven konusunda uzmanlaşmış kadromuz sayesinde müşterilerimize standartlara bağlı kalarak risk analizleri ile özel çözümler sunabilmekteyiz. Alışveriş merkezleri, hava alanları, metrolar gibi birçok yerlerde kullanılmaktadır.

Yürüyen merdivenler, 30 ve 35 derece, yürüyen yollar 0-8 -10-12 derecelerde üretilmektedir. Basamak genişliği olarak 600mm, 800mm, 1000mm seçeneklerimiz bulunmaktadır. Dış kaplama olarak elektrostatik boya, paslanmaz kaplama, cam ve bunların dışında müşterilerimizin beklentilerine göre özel çözümler sunabilmekteyiz.